=- FİRMA PROFİLİ -=

Firmamız; 20 yıllık tecrübeye dayanarak bugünkü bulunduğu noktada, KON-TÜRKSAN TREYLER’S olarak Konya Büsan Organize Sanayı bölgesinde 2000.200 m2 kapalı alanda, Damper trailer, lowbet ve özel amaçlı römork ve yarı römork üretimini gerçekleştirmektedir.


Uzun yıllar tecrübeye dayanarak ana şirketimiz KON-TÜRKSAN TREYLER’S uluslar arası pazarı canlı tutmak maksadıyla , markasını güncelleyerek GALLEON TRAILER’S marka adı altında müşterilerini memnun etmeye devam ediyor.


Gelişmiş AR-Ge departmanı ürünlerle ilgli ortaya çıkabilecek problemleri en aza indirecek testleri başarıyla gerçekleştirerek, her zaman kullanıcı deneyimli yenilikleri geliştirmeyi ilke endinmiştir. Ürün ve hizmet kalitemizi sürekli geliştirerek müşteri talep ve beklentilerini en üst seviyede karşılamaktır.


Ülkemizde ve dünyadaki gelişmeleri sürekli takip eden genç ve dinamik kadromuz ile teknolojik gelişimi ve yeniliği hedefleyen firmamız, müşteri odaklı hizmet anlayışı ile geçmişin ışığı altında geleceğe sağlam adımlar atarak sektörde yerini almaya devam edecektir.


Vizyon; Müşteri memnuniyetini artırma, yeni ve daha istikrarlı bir pazar yapısı oluşturma,katma değeri daha yüksek ürünlere yönelme,ihracatı artırma heefleriyle; GALLEON TRAILER’S markasını uluslararası arenada öncü bir marka haline getirmek.


Misyon; Firmamız yüksek kalite ve zamanında teslimat prensibi ile çalışarak birçok yerli ve yabancı markanın satışını yapmaktadır. Kalitenin yanı sıra müşteri istek ve beklentilerine zamanında çözüm üretmek felsefesi ile hareket ederek koşulsuz müşteri memnuniyeti hedeflenmektedir.