=- KONTEYNER TAŞIYICI -=

KONTEYNER TAŞIYICI

  • AÇIKLAMALAR
  • TEKNİK ÖZELİKLER
  • FOTO GALERİ

■ İhracat ve ithalatta ürünlerin taşındığı konteynerlerin taşınmasında kullanılır.


■ 20’30’40’ 45 FEET Konteyner ölçülerinde imal edilir. Güçlendirilmiş "I" kesitli ana şasiler 120/12 mm alt ve üst lama ile 5 mm göbek sacından otomatik toz altı kaynak makinesi ile kaynaklıdır. Bu şasiler burulmaya karşı birbirine traverslerle bağlanarak desteklenmiştir.


■ 1x40’, - 1x30’ ortada, - 2x20’ boyutlarında konteynerler taşınabilir. 12 adet kilit bulunmaktadır.


■ 3 adet 12 ton kapasiteli dingil kullanılmaktadır. TSE normlarına uygun fren balataları ve Ağır hizmet tipi fren levyeleri vardır.


■ Tamamen Ereğli Demir Çelik mamulü olup St37 ve St52 kalitesindedir.


ÜST YAPI: 20’30’40’ 45 FEET Konteyner ölçülerinde imal edilir. Güçlendirilmiş "I" kesitli ana şasiler 120/12 mm alt ve üst lama ile 5 mm göbek sacından otomatik toz altı kaynak makinesi ile kaynaklıdır. Bu şasiler burulmaya karşı birbirine traverslerle bağlanarak desteklenmiştir.


TAŞINABİLEN KONTEYNER BOYUTLARI: 1x40’, - 1x30’ ortada, - 2x20’


KONTEYNER KİLİDİ: 12 adet kilit


DİNGİL: 3 adet 12 ton kapasiteli dingil kullanılmaktadır. - TSE normlarına uygun fren balataları ve Ağır hizmet tipi fren levyeleri vardır.


KULLANILAN SAC : Tamamen Ereğli Demir Çelik mamulü olup St37 ve St52 kalitesindedir.


BOYA: Tüm yüzeylerin çapakları tamamen alınarak kimyasal sıvılarla hassas bir şekilde temizlendikten sonra epoksi astar üzerine iki kat boya atılır.


ŞASİ: Yüksek mukavemetli çelikten "I" kesitli olarak imal edilen şasi otomatik gazaltı kaynak makineleri ile zor arazi şartları ve aşırı yük göz önün de bulundurularak mukavemet sağlanmıştır.


HAVALI SÜSPANSİYON: Parabolik çift katlı Z makaslar ve amortisörler


ÖN DİNGİL KALDIRMA: Kabin içinde bulunan ön dingil kaldırma indirme sistemi.


LASTİK: 385/65 R22.5 ölçüsünde 6+1 adet tubeless lastik.


AYAK: Her biri 24 ton taşıma kapasiteli çift hızlı mekanik ayak.


FREN: Kullanılan fren aksamı AB Standartlarında olup WABC0 marka ürünlerden dizayn edilmiştir.


HAVA DONANIM: Havalı süspansiyon, ön dingil kaldırma, fren devresi ve ABS devresi için gerekli olan hava, hava tankından kullanılır. Bu tesisatta kullanılan hortumlar poliamid olup hava basıncına dayanıklıdır.


KING-PIN: Yüksek mukavemetli dövme çelikten imal 2" SAE/DIN normlarına uygun KingPin.


STANDART AKSESUARLAR: 1- Tekli stepne yeri 2-1 adet takım dolabı 3- 1 adet bisiklet korkuluğu 4- 1 adet takoz ve takoz yeri 5-CRNi 1 kaplı 30 litre su tankı


OPSİYONLAR: 1- Arka dingil kaldırma 2- Yangın söndürücü dolabı 3- Çiftli stepne yeri 4- Her lastik için ayrı çamurluk 5- Kalkar tampon 6- Ön dingil kaldırma fren sistemi